2018 წლის 2 აგვისტოს, სასტუმრო რამადა ენკორში “ქალთა მიმართ ძალადობის მონიტორინგის” პროექტის სამეთვალყურეო საბჭოს შეხვედრა გაიმართა.
პროექტის წარმომადგენლებთან ერთად, შეხვედრას ესწრებოდნენ პარტნიორი ორგანიზაციის - ინოვაციებისა და რეფორმების ცენტრის წევრები, საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაციის წარმომადგენელი თამარ დეკანოსიძე, სახალხო დამცველის მოადგილე ეკატერინე სხილაძე, ილიას უნივერსიტეტის წარმომადგენელი, მკვლევარი ანა ჟვანია და ფსიქოლოგი ჯანა ჯავახიშვილი.
შეხვედრის დასაწყისში მოკლედ შეჯამდა პროექტის ფარგლებში განხორციელებული აქტივობები და მიღწევები, რის შემდეგაც გაიმართა დისკუსია. სამეთვალყურეო საბჭოს წევრებმა რამდენიმე თემა, მათ შორის, პერსონალურ მონაცემთა დაცვა და მასთან დაკავშირებული საკითხები განიხილეს.
“ქალთა მიმართ ძალადობის მონიტორინგის” პროექტი ევროკავშირის მხარდაჭერითა და დაფინანსებით საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის მიერ ხორციელდება.

Meeting of the Supervisory Board of the project ''Tracking Violent Crime Against Women'' Meeting of the Supervisory Board of the project ''Tracking Violent Crime Against Women''
On August 2, 2018, a meeting of the Supervisory Board of the project "Tracking Violent Crime Against Women" was held in Hotel Ramada Encore.
The meeting was attended by members of the Center for Innovation and Reforms, Tamar Dekanosidze, Georgian Young Lawyers' Association, Ekaterine Skhiladze, Deputy Public Defender, Ilia University Representative, researcher Ana Zhvania and Psychologist Jana Javakhishvili.
In the beginning of the meeting, the activities and achievements implemented within the project were briefly summarized, after which the discussion was held. The members of the Supervisory Board discussed several topics, including personal data protection and related issues.
The project Tracking Violent Crime Against Women is implemented by the Georgian Institute of Public Affairs, with the support and financing of the European Union.